Kaymaz Zemin Ürünü

Oldukça geniş bir uygulama alanına sahip olan, değişik özellik ve karakterde onlarca ürün yelpazesi bulunan epoksi, çeşidi ne olursa olsun her biri kendi alanında alternatif çözümler sunan ürün özelliğine sahiptir.

Mortar Uygulaması

Epoksi uygulanması için temizlenerek atıklardan arındırılan alanlara, epoksi astar uygulanmasının ve kurumasının ardından yapılan mortar tekniği ile hizmet büyük ölçüde tamamlanmakta, zemin son şeklini almış bulunmaktadır.

Ürün Gamı

Kimyasal bir reçine olan ve diğer termoset plastiklerde olduğu gibi önceden sıvı halde bulunup sekiz ile on saatte donarak katı duruma geçen epoksi, ancak bir hafta içerisinde son sertliğine erişerek asıl dokusuna kavuşur.

Laminasyon Dolgu Macunu

Asidiklik derecesi yüksek olan malzemelerin bulunduğu ve işlem gördüğü alanların zemini için alternatifsiz çözüm oluşturan, cam elyaf ile birlikte laminasyon yapılarak nihai dayanıklılık ve dirence ulaşan Laminasyonlu

Kaplama Fiyatları

Zengin renk yelpazesi ve geniş ürün gamına sahip olan epoksi, yeni nesil yapı çözümlerinin başında gelmektedir. Uzay, gemi ve havacılık alanlarında da son derece güvenilir sonuçlar veren ve tercih edilen bu ürün